Goście

Maciej Tacher. Wokalista zespołu Manchester, z którym zdobył m.in. główne laury festiwalu TOPtrendy. Z tą grupą nagrał dwa albumy: „Manchester” oraz „Chemiczna broń”. Występował na największych imprezach muzycznych w Polsce (Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Jarocin Festival, Węgorzewo). Zanim trafił do Manchesteru, grał na klawiszach w grupie Słońce. Aktualnie pracuje nad materiałem na swoją pierwszą solową płytę. 

Łukasz Fijałkowski. Gitarzysta specjalizujący się w technice oburęcznego tappingu.  Lider formacji Ergo, z którą nagrał album „Dawka dzienna”. Brał udział w koncertach piosenek autorskich, przeglądach muzycznych oraz festiwalach z Jarocinem i Przystankiem Woodstock na czele. Obecnie pracuje nad drugą płytą Ergo oraz autorskim wydawnictwem, które wypełni muzyka instrumentalna spod znaku fusion. 

Adam "Gwizdek" Gwizdała. Gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. W przeszłości lider m.in. postrockowej grupy Zenon i jazzowego Whistle Trip. Gra w kwartecie jazzowym High Society, a także współtworzy duet z wokalistką i aktorką - Małgorzatą Wojciechowicz. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz