Akcje specjalne

Każdy kto kupi bilet na koncert będzie mógł za darmo stanąć przez aparatem jednego z toruńskich fotoreporterów w jego - ulokowanym w Dworze Artusa - przenośnym studiu fotograficznym. Portretowe zdjęcia, które powstaną w ciągu tego wyjątkowego wieczoru będzie można później bezpłatnie pobrać z sieci. Za aparatem stanie Łukasz Balcerzak, który z Toruniem związał się już w czasie studiów. Uwielbia portretować ludzi - w plenerze lub w studio. Równie dobrze czuje się w reportażu. W swojej pracy nie zrezygnował z klasycznych technik fotograficznych. Jest współpomysłodawcą Toruńskich Spacerów Fotograficznych. Galerię jego zdjęć można obejrzeć TUTAJ.


Podczas koncertu nie przewidujemy żadnych aukcji. Zamiast tego będzie można wziąć udział w zabawie i zdobyć m.in. płyty kilkunastu zespołów z autografami, unikalne egzemplarze książek, single analogowe, koszulkę z autografem Mateusza Kusznierewicza, rysunek satyryczny Marcina Treichela, gadżety Politechniki Poznańskiej.

Fot. Grzegorz Olkowski
Będzie również niespodzianka związana z filmem "Gwiezdne Wojny". Podczas koncertu pojawią się... postacie z sagi George'a Lucasa. Specjalnie na koncert przybędzie m.in. Rafał Frąckiewicz w stroju Gwardzisty Imperatora, Paweł "Dragon" Dobierski jako mistrz Jedi - Mace Windu, Piotr Jassowicz w mandaloriańskim stroju pilota oraz Joanna Jassowicz, przebrana za Mara Jade, czyli - według kanonu po ostatnich zmianach - żonę słynnego Luke'a Skywalkera.

A więc Moc będzie z nami! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz